top
Wydarzenia:

Współpraca / Reklama

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą być częścią naszego przedsięwzięcia. Gwarantujemy oryginalne projekty, wartościowe treści skierowane do świadomych i wymagających odbiorców. Tworzymy kampanie odpowiadające potrzebom Partnerów. Zasady współpracy ustalamy indywidualnie.

We invite you to work with our magazine

If you would like to collaborate, we invite you to work with our magazine. We guarantee original projects and valuable content that will please even the most conscious and knowledgeable consumers. We create campaigns in compliance with our Clients’ needs. Terms of the collaboration are discussed individually.

Formy współpracy

Artykuł sponsorowany
Indywidualnie dobrana do tematu forma prezentacji: artykuł, wywiad, informacja w dziale Nowości.
Możliwość wyboru miejsca publikacji: slajder na stronie głównej, slajder Nowości na stronie głównej, wyróżniony artykuł na stronie głównej (jedyny z leadem).
Partner designdoc.pl
Zostań Partnerem designdoc.pl! Dla Partnera zarezerwowana jest specjalna sekcja na stronie głównej. W sekcji trzy artykuły na tematy uzgodnione z Partnerem (jeden z nich wiodący) oraz logo – aktywne (link do strony Partnera) lub nieaktywne.
Sekcja Współpracują z nami
Nawiąż współpracę z designdoc.pl! Zasady współpracy ustalane są indywidualnie. Dla współpracujących zarezerwowane jest miejsce na stronie głównej na ich logo – aktywne (link do strony Współpracującego) lub nieaktywne.
Pasek Wydarzenia
Mobilny pasek na górze strony głównej informujący o najważniejszych wydarzeniach. Nazwa i termin wydarzenia; możliwość przekierowania – link na stronę wydarzenia.
Rekomendacje
Wyróżniony artykuł w sekcji Rekomendacje. Kolegium redakcyjne designdoc.pl wybiera: najlepiej zaprojektowane, funkcjonalne i estetyczne produkty do budowy i wyposażenia domu; obiekty architektoniczne i wnętrza, których koncepcje i realizacje zasługują na wyróżnienie; inspirujące pomysły, idee, przedsięwzięcia; użyteczne rozwiązania, technologie, usługi; opinie wybitnych postaci, które warto poznać; wydarzenia ze świata designu, architektury, sztuki i kultury nie do przeoczenia.
Reklamy
Banery reklamowe na stronie głównej i/lub na stronach kategorii oraz artykułów. Możliwość wykonania na zlecenie Klienta reklamy, logo lub innych projektów graficznych przez grafika designdoc.pl.
Strony Multimedia – Wideo, Podcasty
Publikacja własnego filmu i/lub podcastu Partnera na stronie.
Stworzenie i produkcja, we współpracy z Partnerem, filmu lub podcastu na wybrany temat i publikacja go na stronie.
Newsletter
Informacja w Newsletterze, w którym publikujemy najnowsze doniesienia ze świata designu, architektury, sztuki i kultury.
Media społecznościowe
Relacje, posty, rolki w mediach społecznościowych designdoc.pl.
Wszystkim artykułom publikowanym w magazynie internetowym designdoc.pl towarzyszą posty na temat tych artykułów w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram.
Prowadzenie mediów społecznościowych Klienta.
Serwis fotograficzny
Wykonanie sesji zdjęciowej (sesje wnętrzarskie, portretowe, produktowe i inne), fotoreportażu, zdjęć do wykorzystania w mediach społecznościowych.
Serwis wideo
Całościowa produkcja materiałów wideo. Możliwość zamówienia materiału wideo z indywidualnie skomponowaną muzyką.
Tworzenie podcastów
Całościowa produkcja podcastów. Możliwość zamówienia podcastu z indywidualnie skomponowaną muzyką.
Teksty na zamówienie
Treści na strony www, artykuły, treści do wykorzystania w mediach społecznościowych.

Kontakt

e-mail: iwona.lawecka@designdoc.pl

mobile: +48 603 131 402