top
Wydarzenia:

Wideo

Kim jesteśmy - designdoc.pl

Designdoc.pl, magazyn internetowy o designie, architekturze, kulturze i sztuce przedstawia się internautom.
Muzyka: Michał MiGu Gąssowski
Montaż: Weronika Kowalska
W filmie wykorzystano materiały prasowe firm: Ferm Living, HAY, Muuto.
Dziękujemy za udział Marcie Niemywskiej-Grynasz i Dawidowi Grynaszowi.

Anish Kapoor w Orońsku

Designdoc.pl ogląda rzeźby Anisha Kapoora w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku na pierwszej w Polsce indywidualnej wystawie prac artysty, jednego z najważniejszych współczesnych twórców. Dwanaście obiektów z kamienia i żywicy wybrał na tę ekspozycję sam autor.
Muzyka i montaż: Michał MiGu Gąssowski

Sebastian Herkner i Duravit - Zencha

Designer Sebastian Herkner wprowadza widza w zmysłowy świat kolekcji Zencha, którą stworzył dla firmy Duravit. Projektanta zainspirowała kultura japońska, rytuały picia herbaty i kąpieli.

Łódź Design Festival 2024

Tegoroczna 18. edycja festiwalu odbędzie się pod hasłem Komfort. Czy komfort to tylko wygoda, czy coś więcej? Czy każdy może sobie na niego pozwolić? Odpowiedzi przyniesie łódzkie wydarzenie.

Franke Brand Campaign - The Great Stage - 60" (Polish)

Kampania reklamowa Franke Home Solutions „Twój dom jest Twoją sceną”. Z Franke Home Solutions użytkownicy sprzętów kuchennych cieszą się gotowaniem we własnym domu w gronie najbliższych.

Europe ByDesign

Piąty, finałowy odcinek pierwszego sezonu amerykańskiego serialu telewizji CBS poświęconego europejskiemu designowi. Jednym z bohaterów odcinka jest marka Baker Street Boys.

Nowe życie apartamentu w Warszawie

Styl orientalny odzwierciedla podróżnicze pasje właścicieli. Zmieniony układ funkcjonalny apartamentu odpowiada na ich potrzeby. Stół i krzesła w jadalni odnalazły się w nowym otoczeniu.