top
Wydarzenia:

Sypialnia z garderobą. Kto najlepiej je zaprojektuje? Komandor ogłasza konkurs

Od dziś można zgłaszać prace w konkursie „Strefa prywatna na miarę. Projektuj z Komandor” zorganizowanym przez markę Komandor, która w tym roku obchodzi 30-lecie. Sypialnia z garderobą – takie wyzwanie czeka na uczestników. Finał 16 stycznia 2023 roku.

2
Przykładowa sypialnia z garderobą
Ilustracja: serwis prasowy Komandor

Marka Komandor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku. Najlepiej znamy drzwi przesuwne Komandor, ale oferta firmy jest na tyle szeroka, że jej produkty są dziś obecne w każdej przestrzeni domu. Jubileusz 30-lecia to doskonała okazja, by zaprosić do współpracy specjalistów w dziedzinie projektowania wnętrz. Być może projekt (sypialnia z garderobą), który zwycięży w konkursie wejdzie do katalogu wzorów mebli marki Komandor. Uczestnicy konkursu „Strefa prywatna na miarę. Projektuj z Komandor”, tworząc koncepcję sypialni z garderobą o powierzchni do 50 mkw., mają wykorzystać w projekcie rozwiązania marki Komandor.

Sypialnia z garderobą inspirowane trendbookiem

– Chcemy pokazać specjalistom od wnętrz nowe produkty marki Komandor i pomóc odkryć im ich potencjał. Od 30 lat jesteśmy obecni w domach w Polsce i na całym świecie. Razem z architektami i projektantami wnętrz odkryjemy nowe możliwości, jakie nasze rozwiązania dają współczesnym wnętrzom. Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno doświadczonych projektantów, jak i tych którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie wnętrz – mówi Rita Emilia Kozłowska, sukcesorka marki Komandor. Organizator nie narzuca, które produkty mają być wykorzystane. Mogą to być zarówno zabudowy czy szafy przesuwne, jak również łóżka na wymiar, garderoby, biurka czy przeszklenia Lumi. Dostęp do modeli niezbędnych do zastosowania w projekcie uczestnicy otrzymają po rejestracji na stronie konkursowej. Pracę oznaczoną kodem otrzymanym podczas rejestracji należy przesłać na adres: konkurs@komandor.pl. Żródłem inspiracji dla twórców projektów może być trendbook marki Komandor, który prezentuje wnętrza w 5 stylach zaprojektowane z wykorzystaniem rozwiązań producenta.

Przykładowa sypialnia z garderobą

Przykładowa sypialnia z garderobą

Przykładowa sypialnia z garderobą

Przykładowa sypialnia z garderobą

Skład sędziowski

Pracami jury konkursu pokieruje Rita Emilia Kozłowska, sukcesorka marki Komandor, z wykształcenia architekt wnętrz. W komisji konkursowej zasiądą wraz z nią: Anna Błaszczyk (pracownia ArteWizjon, specjalistka od architektury mieszkaniowej, stref relaksu i wypoczynku), Agnieszka Pasieka-Adamek (właścicielka pracowni Atoato, szkoleniowiec projektu Przedsiębiorczy Architekt), Maciej Dańczura (szkoleniowiec i twórca cyklu szkoleń Metr na Metr), a także Przemysław Szklarzewski (twórca platformy Archidesk.pl).

Nagrody i promocja

Na laureatów konkursu czekają nagrody finansowe oraz promocja nagrodzonych projektów w ogólnopolskich mediach. Laureat nagrody głównej otrzyma 5000 zł. Przewidziano też dwa wyróżnienia w wysokości 2000 i 1000 zł. – Zwycięski projekt będziemy analizować z naszym działem R&D i wierzymy, że będzie na tyle atrakcyjny, że zostanie wprowadzony do katalogu wzorów mebli marki Komandor. Być może ten konkurs będzie początkiem współpracy nad autorską kolekcją mebli, która trafi do nowego projektu przygotowywanego przez naszą firmę – zdradza Rita Emilia Kozłowska. Prace konkursowe można zgłaszać do 16 grudnia 2022 roku. Designdoc.pl jest jednym z patronów medialnych konkursu. Więcej informacji na stronie marki Komandor.

 

Ilustracje: serwis prasowy Komandor