top
Wydarzenia:

RAZEM – 20. edycja OKK! design

Wydarzenie OKK! design odbyło się już po raz 20. Zapoczątkowane w 2012 r. przez Olgę Kisiel-Konopkę, właścicielkę agencji OKK! PR, jest jednym z najciekawszych spotkań branżowych w stolicy.

2
RAZEM. Na scenie OOK! design Olga Kisiel-Konopka
Twórczyni i organizatorka wydarzenia Olga Kisiel-Konopka na scenie OKK! design

We wnętrzach Pałacu Zamoyskich w Warszawie uczestnicy zebrali się, by pod hasłem RAZEM posłuchać czołowych polskich architektów i projektantów wnętrz, podziwiać najlepsze projekty tegorocznego konkursu Geberit, a przede wszystkim spotkać się w gronie specjalistów z branży skupionych wokół działalności OKK! PR. Moderatorką wydarzenia była dziennikarka TVN, Katarzyna Jaroszyńska.

OKK! design

OKK! design, cykl spotkań dla architektów i projektantów, organizowany jest od 11 lat pod okiem autorki projektu Olgi Kisiel-Konopki, która od ponad dekady kształtuje wizerunek najwybitniejszych polskich architektów oraz marek z branży wnętrzarskiej. Każda edycja OKK! design porusza najważniejsze zagadnienia związane z architekturą, designem, wnętrzami mieszkalnymi i komercyjnymi.

RAZEM, czyli era współpracy

Magnesem, który przyciągnął ponad 200 gości na jubileuszową edycję cyklu, byli znakomici goście specjalni: polscy architekci i projektanci, od lat zaprzyjaźnieni z agencją OKK! PR. Agnieszka Kalinowska-Sołtys, architektka, Partnerka i członkini zarządu APA Wojciechowski Architekci, Prezeska Stowarzyszenia Architektów Polskich, opowiadała zebranym, dlaczego warto działać razem. Prof. Jan Sikora, założyciel pracowni Sikora Wnętrze, przybliżył swój najnowszy projekt metamorfozy Studia Dzień Dobry TVN. Pod patronatem magazynu Architecture Snob odbyła się dyskusja Noke:liny, podczas której wystąpili: Karol Pasternak i Piotr Maciaszek – architekci oraz współwłaściciele NOKE Architects, a także Paweł Garus i Jerzy Woźniak reprezentujący poznańską pracownię mode:lina™. Cenieni i wielokrotnie nagradzani architekci mówili o korzyściach, jakie przynoszą współpraca i wzajemne wsparcie, początkach wspólnego działania i planach na przyszłość związanych z nowym projektem Noke:lina.

RAZEM. Panel dyskusyjny na scenie z udziałem czterech architektów i prowadzącej

Od marki do sztuki

O budowaniu marki w mediach społecznościowych opowiedziały architektki i współzałożycielki pracowni WZ Studio, Małgorzata Liebhart i Ada Skwira. Goście wydarzenia podziwiali najlepsze projekty tegorocznej edycji konkursu Geberit, spędzali czas w pałacowym ogrodzie i strefie wypoczynkowej. Na scenie wystąpili także architekci Jacek Tryc i Agnieszka Musiał, ambasadorzy marki Geberit, oraz Krzysztof Renes, rzeźbiarz, który oczarował zgromadzonych poetycką opowieścią o synergii sztuki z architekturą.

 

Zdjęcia: Bartek Barczyk / serwis prasowy