top
Wydarzenia:

Nowoczesne biuro: w pawilonie i pod namiotem

Producenci wyposażenia biur prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach takich jak: kapsuły, namioty, moduły, rekonfigurowalne systemy, by odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby pracowników.

3
Nowoczesne biuro - specjalny box do wstawienia w otwartą przestrzeń biura
Orange Box, Campers&Dens

Nowoczesne biuro wymaga rozwiązań zapewniających elastyczność w kreowaniu różnorodnych stref. Stałe podziały przestrzeni ustępują miejsca rekonfigurowalnym systemom. – OmniRoom od Mute, namioty modułowe od Steelcase oraz BuildWalls od Orange Box, każdy z nich odpowiada na specyficzne potrzeby i wyzwania nowoczesnych przestrzeni biurowych, w których potrzeba odosobnienia lub pracy w niewielkich zespołach zyskały na znaczeniu i stały się standardem – komentuje Przemysław Zalewski z ARC Interiors.

 

Nowoczesne biuro - przeszklony box z małym stołem konferencyjnym
Mute, OmniRoom

Modułowość i elastyczność

OmniRoom od Mute rewolucjonizuje modułowe przestrzenie biurowe, łącząc atrakcyjność wizualną z izolacją akustyczną. System ten umożliwia niemal dowolną rekonfigurację przestrzeni bez trwałych zmian w budynku, co sprawia, że jest idealny do różnorodnych zastosowań – od miejsc spotkań, otwartego biura coworkingowego, aż po kąciki relaksu. OmniRoom oferuje aż 15 uniwersalnych modułów i szeroką gamę elementów wyposażenia, które można dowolnie łączyć, tworząc unikalne przestrzenie. Dzięki prostemu systemowi montażu, zmiana jest niezwykle sprawna, co czyni biuro w pełni elastycznym i dostosowanym do dynamicznych potrzeb nowoczesnych przedsiębiorstw.

Nowoczesne biuro - nad stanowiskami pracy rozpięte są namioty
Steelcase, Table Tent

Relaks i praca pod namiotem

Namioty modułowe od Steelcase to kreatywny sposób na tymczasowe rozszerzenie przestrzeni. Dzięki modułowej i lekkiej konstrukcji możliwe jest szybkie tworzenie dodatkowych pokoi, stanowisk pracy czy stref relaksu, które można łatwo przenieść lub zmodyfikować w zależności od potrzeb. Seria namiotów obejmuje różne wersje, w tym Boundary Tent do budowania tymczasowych przestrzeni, Table Tent zapewniający prywatność przy biurku czy Overhead Tent, który oferuje zadaszenie i poczucie prywatności w otwartych planach biurowych.

Te mobilne struktury są idealne do adaptacyjnych środowisk pracy, gdzie szybkość i elastyczność są kluczowe, a także do miejsc, które wymagają tymczasowych rozwiązań, w których organizowane są eventy lub inne projekty specjalne. Nowoczesne biuro rządzi się nowymi prawami.

Nowoczesne biuro - boksy inspirowane formą kampera
Orange Box, Campers&Dens

W biurze na kempingu

Campers&Dens od Orange Box to innowacyjny system przekształcający architekturę wnętrz za pomocą demontowalnych, łatwych do przenoszenia i rekonfiguracji kapsuł. Rozwiązanie to zapewnia prywatność, jednocześnie umożliwiając tworzenie przestrzeni pracy, która jest zarówno dynamiczna, jak i łatwa do dostosowania do bieżących potrzeb.

Unikalna konstrukcja, inspirowana kamperami i kempingiem, wyróżnia się opatentowanym systemem otwieranych dachów, zapewniając adaptowalność i funkcjonalność w szybko zmieniającym się środowisku pracy. Zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju Campers&Dens jest łatwy do odświeżenia i ponownego wykorzystania, co czyni go dobrym rozwiązaniem do współczesnych, proekologicznych przestrzeni biurowych. Z certyfikatem Intertek Clean Air Gold, oferuje szeroką gamę opcji wykończeń, od tkanin po sklejkę topolową, co pozwala na tworzenie spersonalizowanych i estetycznie atrakcyjnych przestrzeni.

Nowoczesne bioro - niezależny box biurowy w kolorze łososiowym, wewnątrz stół i krzesła
Mute, OmniRoom

Nowoczesne biuro – akcja rekonfiguracja

Przemysław Zalewski z ARC Interiors, podkreśla znaczenie nowego podejścia, którego wymaga nowoczesne biuro. – W przestrzeniach biurowych pojawia się coraz więcej rozwiązań pozwalających na elastyczne kształtowanie, a nawet na szybką rekonfigurację. Te swego rodzaju wydzielone strefy są również katalizatorem dla poprawy samopoczucia i efektywności pracowników. Są lubiane, ponieważ kreują środowisko pracy, które tętni życiem, inspiruje i jest przyjazne dla użytkowników. Nowatorskie rozwiązania czołowych producentów mebli biurowych można obejrzeć w showroomach ARC Interiors.

Ilustracje: serwis prasowy ARC Interiors