top
Wydarzenia:

Twórz z Miele kuchnię jutra na warsztatach i szkoleniach

Miele od 125 lat zmienia oblicze kuchni. Urządzenia marki wyprzedzają współczesność, by w sercu domu gotowało się i spędzało czas jeszcze lepiej, o czym architekci, projektanci i użytkownicy mogą przekonać się na szkoleniach i warsztatach w salonach Miele Experience Center.

3
Miele - nowoczesna kuchnia z wyspą
Linia Black Matt - z okazji jubileuszu marki urządzenia mają gwarancję przedłużoną o 125 tygodni

Miele wyznacza kierunki rozwoju. Jak zmieniała się kuchnia przez ostatnie 125 lat? To właśnie ona stała się centrum rozwoju technologii domowych urządzeń, a firma Miele, świętująca w tym roku 125-lecie była twórcą wielu przełomowych rozwiązań.

Miele - ręka, która trzyma smartfon z wyświetloną na ekranie aplikacją
Smart Food ID

Dawne kuchnie schowane na tyłach domu, urządzane bez dbałości o wygląd, pełniły głównie funkcję użytkową. To już dawno się zmieniło. Dziś kuchnia, serce domu, pełna nowoczesnych technologii, z wyrafinowanym designem, często połączona jest z salonem w jedną spójną przestrzeń.

Urządzenia Miele do zabudowy, z eleganckim minimalistycznym wzornictwem i opatentowanymi, unikatowymi i dopracowanymi rozwiązaniami, wpisują się we współczesną konwencję kuchni otwartej na domowników i gości.

Miele - widok z góry na płytę indukcyjną ze zintegrowanym wyciągiem, na której stoją trzy garnki i patelnia
Płyta indukcyjna ze zintegrowanym wyciągiem KMDA 7272 FL-A Silence – zaproszenie do wspólnego gotowania

Miele słynie z wyjątkowej jakości, która stała się dziś obowiązującym trendem, a projektanci i użytkownicy, lub po prostu wielbiciele marki, doceniają fakt, że przyjazne dla środowiska i personalizowane urządzenia Miele są projektowane i produkowane w odpowiedzialny sposób.

Piekarniki, urządzenia do gotowania na parze, ekspresy do kawy, szuflady grzewcze, czy szuflady do pakowania próżniowego Miele są dostępne w czterech liniach wzorniczych pasujących do różnych stylów mebli i całego wnętrza.

Miele - wysoka zabudowa kuchenna z trzema urządzeniami do zabudowy ustawionymi w rzędzie
Generacja Miele 7000 #LifeBeyondOrdinary

W linii PureLine charakterystyczne są poziome elementy ze stali nierdzewnej i przyciągający wzrok uchwyt, który niemal unosi się nad czarnym szkłem. W VitroLine dominuje szkło, a uchwyty zachowują kolor całości urządzenia. ContourLine to przewaga stali, z kolei ArtLine to w pełni zintegrowane z zabudową, minimalistyczne urządzenia bezuchwytowe.

Miele - trzy urządzenia do zabudowy w wysokiej zabudowie kuchennej
Urządzenia z serii ArtLine w kolorze Pearl Beige

Do wyboru są także rożne rodzaje sterowania: M Touch – niezwykle intuicyjny, w pełni dotykowy panel z regulowaną jasnością wyświetlacza lub Direct Sensor z przyciskami dotykowymi i cztero- lub jednowierszowym wyświetlaczem.

Zachowując dyskretną, ponadczasową elegancję urządzeń kuchennych, Miele oferuje projektantom aż pięć wersji kolorystycznych. GraphitGrey, ObsidianBlack, CleanSteel, tegoroczna nowość – Black Matt oraz nadchodząca linia Pearl Beige (dostępna w Polsce od listopada 2024 r.) harmonijnie łączą się z każdym stylem i kolorem mebli.

Premiera linii Black Matt zbiega się z jubileuszem marki, dlatego nowe urządzenia dostępne są w specjalnej ofercie. Modele 125 Gala Edition mają gwarancję przedłużoną o 125 tygodni.

Miele Experience Center ­– doświadczaj z Miele

W salonach Miele Experience Center architekci i projektanci mogą na miejscu, przy dobrej kawie, wspólnie z inwestorami dobrać optymalne modele i kolory urządzeń.

Miele - ekspres do kawy do zabudowy
Ekspres do zabudowy z CoffeeSelect i AutoDescale – dla wymagających kawoszy

Miele organizuje także szkolenia: cykl spotkań Building Tomorrow to dobra okazja, żeby poznać możliwości i funkcjonalności urządzeń. W kameralnych, kilkuosobowych szkoleniach mogą brać udział zarówno architekci ze studiów i pracowni projektowych, jak i niezależni projektanci.

Miele - panel sterowania zmywarki widziany z góry
Na spotkaniach z cyklu Building Tomorrow można poznać zalety urządzeń – intuicyjnych w obsłudze jak zmywarka Miele G 7980 SCVI K2O

Każde spotkanie podzielone jest na część teoretyczną, prowadzoną przez doświadczonego trenera, oraz warsztaty kulinarne z szefem kuchni. W ramach cyklu odbywają się także warsztaty poświęcone gotowaniu na parze – Steam Meeting oraz pieczeniu – Bake Meeting. Kilkugodzinne szkolenie pozwala w kluczowych rozmowach rekomendować klientom najlepsze dla nich rozwiązania.

W przypadku wątpliwości, lub chcąc po prostu przyjrzeć się bliżej urządzeniom do zabudowy kuchennej, klienci mogą z kolei wziąć udział w warsztatach kulinarnych umawianych indywidualnie lub organizowanych regularnie dla niewielkich grup w salonach w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Poznaniu.

Zdjęcia: serwis prasowy Miele