top
Wydarzenia:

Kuchnia Monolith, z marmurową wyspą. Robi wrażenie. A jak się w niej gotuje!

Centralny punkt położonej na przedmieściach rezydencji stanowi salon połączony z kuchnią. Kuchnia Monolith, polskiej marki ZAJC została zaprojektowana dla małżeństwa, którego pasją jest gotowanie.

2
Kuchnia Monolith. Kuchnia w nowoczesnym domu z ogromną wyspą wyłożoną marmurem.
Kuchnia Monolith firmy ZAJC

Kuchnia Monolith to propozycja dla miłośników naturalnych materiałów, kolorów i faktur. Harmonia form i barw sprzyja niespiesznemu przygotowywaniu posiłków i podejmowaniu gości. Wyspę kuchenną, która wychodzi ku minimalistycznie i ze smakiem urządzonemu salonowi, w całości pokrywa marmur o satynowej teksturze. Prostą i zwartą bryłę o wyrazistym charakterze dopełniają frezowane uchwyty szuflad i szafek wprowadzające rytmiczne architektoniczne podziały. W szufladach są ręcznie wykonane organizery z barwionej sklejki.Kuchnia Monolith. Kuchnia z dużą marmurową wyspą i wysoką zabudową z wnęką, w której umieszczony jest piekarnik.Kuchnia Monolith. Kuchnia z marmurową wyspą kuchenną i pojemną wysoką zabudową.Kuchnia Monolith. Kuchnia z marmurową wyspą widziana z boku. W głębi okno.

Kuchnia Monolith – wysoka zabudowa

Dwie szafy, w kolorze antracytowym i matowym wykończeniu, wyposażono w szuflady do przechowywania produktów spożywczych, dzięki czemu z powodzeniem zastępują spiżarnię. W szafach znajdują się funkcjonalne drzwi kieszeniowe, których skrzydła wsuwają się po otwarciu w przestrzenie pomiędzy jednostkami. Daje to swobodny i wygodny dostęp do ich zawartości. W jednej z szaf przewidziano dodatkowy blat wykonany z tego samego kamienia, co wyspa, podobnie jak element na ścianie, w którym zamontowany jest piekarnik Gaggenau o szerokości 76 cm. Pozostałe urządzenia, wśród nich chodziarka, także o szerokości 76 cm, i płyta indukcyjna sterowana pokrętłami z pochłaniaczem w formie wysuwanego z blatu szkła, pochodzą od tego samego producenta.Kuchnia Monolitch. Zbliżenie na kuchenną wyspę, na której jest płyta grzewcza z okapem w blacie i zlew z kranem z wysoką wylewką.

Kuchnia Monolith – część techniczna

Kuchnia Monolith marki ZAJC ma nie tylko część reprezentacyjną, ale także techniczną, do której wejście zostało subtelnie ukryte w zabudowie meblowej. Kuchnia robocza przygotowana jest na bardziej intensywne gotowanie. Ma strefę do zmywania i wydajny wyciąg podłączony do wentylacji. Połączenie w tym modelu walorów reprezentacyjnych z praktycznymi z pewnością docenią miłośnicy gotowania, którzy mają smak i wyczucie estetyczne.

Zdjęcia: serwis prasowy ZAJC