top
Wydarzenia:

Konkurs Najlepsze Domowe Spa – Łazienka z Fjordd. Co można wygrać?

Wystartował konkurs Najlepsze Domowe Spa – Łazienka z Fjordd dla architektów i projektantów wnętrz. Polski producent wanien, umywalek i brodzików prysznicowych czeka do 31 października 2023 r. na zgłoszenia najciekawszych projektów oraz gotowych realizacji wnętrz łazienek. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

2
Wizualizacja łazienki z wykorzystaniem umywalki marki Fjordd. W jasnym wnętrzu w kolorach złamanej bieli wyróżnia się pomarańczowa szafka podumywalkowa i wykończenie ściany w tym samym kolorze. Projekt pokazuje jak może wyglądać koncepcja na konkurs marki Fjordd Najlepsze Domowe Spa
Ilustr. serwis prasowy organizatora konkursu

Konkurs Najlepsze Domowe Spa – Łazienka z Fjordd, którego celem jest wyłonienie najciekawszego wnętrza łazienki, ma dwie kategorie. W pierwszej Wizualizacja Najlepszego Domowego Spa rywalizować będą autorzy projektów koncepcyjnych łazienek, których powierzchnia nie przekracza 20 mkw. O nagrodę w drugiej – Realizacja Najlepszego Domowego Spa – mogą ubiegać się designerzy, którzy wcielili swój pomysł w życie.

Umywalki i wanny Fjord do wyboru

Warunkiem zakwalifikowania zgłoszenia jest wykorzystanie w projektach co najmniej dwóch produktów marki Fjordd. Wśród nich są: wanny, umywalki i brodzki prysznicowe wykonane z innowacyjnego kamiennego kompozytu Aquastone®. – Od początku istnienia naszej marki propagujemy idee tworzenia w łazience domowego spa. Przekonujemy wszystkich, że dzisiejsza łazienka jest nie tylko miejscem służącym higienie, ale również powinna stać się przestrzenią relaksu i odzyskiwania sił witalnych. Stąd idea konkursu. Chcemy zobaczyć jak nasz koncept rozumieją profesjonalni projektanci – tłumaczy Marcin Sojda, prezes zarządu Fjordd.

Konkurs Najlepsze Domowe Spa. Na zdjęciu przedstawiciel organizatora Marcin Sojda, prezes zarządu Fjordd
Marcin Sojda, prezes zarządu Fjordd, fot. serwis prasowy organizatora konkursu

Konkurs Najlepsze Domowe Spa – jurorzy

O tym, które wnętrza łazienek zyskają miano Najlepszego Domowego Spa, a ich autor nagrodę w wysokości 5 000 zł wraz z voucherem na dowolny produkt Fjordd zadecyduje jury w składzie: Iwona Ławecka-Marczewska, redaktorka naczelna portalu designdoc.pl; Krystyna Łuczak-Surówka, naukowczyni, historyczka sztuki, pionierka krytyki wzornictwa; Marcelina Plichta-Wabnik, menadżerka mającą na koncie wprowadzenia na rynek kliku marek wnętrzarskich; Ewa Porębska, redaktorka naczelna magazynu Architektura-Murator; Marcin Szczelina, redaktor naczelny magazynu Archisnob; Małgorzata Szczepańska, redaktorka naczelna polskiej edycji Elle Decoration.

Konkurs Najlepsze Domowe Spa. Portret jurorki Iwony Ławeckiej-Marczewskiej. Kobieta w okularach, z długimi włosami, w sukience czarnej w różowy wzór.
Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna designdoc.pl, fot. Jacek Marczewski / serwis prasowy organizatora konkursu
Konkurs Najlepsze Domowe Spa. Portret jurorki Ewy Porębskiej. Kobieta w ciemnych okularach stoi na kręconych schodach will.
Ewa Porębska, redaktorka naczelna magazynu Architektura-Murator, fot. serwis prasowy organizatora konkursu
Konkurs Najlepsze Domowe Spa. Jurorka Krystyna Łuczak-Surówka. Czarno-białe zdjęcie uśmiechniętej kobiety z długimi włosami, która opiera twarz na ręce.
Krystyna Łuczak-Surówka, naukowczyni, historyczka sztuki, pionierka krytyki wzornictwa, fot. serwis prasowy organizatora konkursu
Konkurs Najlepsze Domowe Spa. Jurorka Małgorzata Szczepańska. Kobieta z długimi rudymi włosami stoi przy betonowej ścianie z żłobkowaną fakturą.
Małgorzata Szczepańska, redaktorka naczelna polskiej edycji Elle Decoration, fot. serwis prasowy organizatora konkursu
Konkurs Najlepsze Domowe Spa. Jurorka Marcelina Plichta. Portret uśmiechniętej kobiety z krótkimi włosami. Kobieta ma odsłonięte ramiona i dekolt.
Marcelina Plichta-Wabnik, menadżerka mającą na koncie wprowadzenia na rynek kliku marek wnętrzarskich, fot. serwis prasowy organizatora konkursu
Konkurs Najlepsze Domowe Spa. Juror Marcin Szczelina. Mężczyzna z brodą ubrany w czarną marynarkę i czarną koszulę sfotografowany na różowym tle.
Marcin Szczelina, redaktor naczelny magazynu Archisnob, fot. serwis prasowy organizatora konkursu

Konkurs Najlepsze Domowe Spa. Plakat konkursowy, na którym są przedstawione wanna i dwie umywalki marki Fjordd widziane z góry.

 

Zgłoszenia konkursowe (minimum 3 pliki graficzne wraz z krótkim opisem) należy przesyłać na adres konkurs@fjordd.com. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie konkursu: https://fjordd.com/konkurs. Wanny i umywalki Fjordd z nowych kolekcji Sogne i Harda prezentujemy w artykule: https://www.designdoc.pl/wanny-i-umywalki-fjordd-kolekcje-sogne-harda/. Uczestnicy konkursu mogą je zastosować w swoich projektach albo zgłosić łazienkę już zrealizowaną z nowymi lub wcześniej wprowadzonymi do sprzedaży produktami marki Fjordd.