top
Wydarzenia:

Tylko jeden dzień na zaprojektowanie – błyskawiczny konkurs firmy Roca

Jesteś już projektantem lub architektem albo jeszcze studiujesz? Jeśli nie przekroczyłeś trzydziestki, organizowany przez firmę Roca konkurs Roca One Day Design Challenge jest właśnie dla ciebie. Na zaprojektowanie innowacyjnych produktów do łazienki masz zaledwie kilka godzin jednego dnia – 15 października.

2
Konkurs firmy Roca One Day Design Challenge plakat reklamujący

„Roca One Day Design Challenge”, konkurs firmy Roca, w tym roku odbędzie się w formule online. Szczegóły konkursowego zadania uczestnicy poznają w dniu wydarzenia. Rejestracja jest otwarta do 14 października. Warto się pospieszyć, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. W konkursie „Roca One Day Design Challenge” mogą wziąć udział studenci wzornictwa i architektury, młodzi projektanci i architekci z całego świata, którzy nie ukończyli trzydziestego roku życia. Konkursowe zadanie będą realizowali online, we własnym domu lub biurze, samodzielnie bądź w duecie. Jurorzy, oceniając projekty, wezmą pod uwagę: oryginalność, design i walory użytkowe koncepcji. Pierwsza nagroda to 1000 euro, druga 700 euro, trzecia 400 euro.

Konkurs firmy Roca – kto ocenia

W jury konkursu „Roca One Day Design Challenge” w Polsce zasiądą: dr Jan Kochański – asystent w Pracowni Projektowania Mebla na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, projektant, dr hab. inż. arch. prof. Politechniki Warszawskiej Radosław Achramowicz – kierownik Zakładu Projektowania i Teorii Architektury na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej i projektant oświetlenia, Agnieszka Kalinowska-Sołtys – architekt, partner i członek zarządu APA Wojciechowski Architekci, prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich, Tomasz Pągowski – projektant i prowadzący programy telewizyjne, Joanna Dec-Galuk – dyrektor marketingu Roca Polska. Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom 28 października 2022 roku w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie. Designdoc.pl jest jednym z patronów medialnych konkursu. Więcej informacji w zapowiedzi konkursu i na stronie wydarzenia Roca One Day Challenge Link do rejestracji