top
Wydarzenia:

Kolekcja Triba AQForm z prestiżową nagrodą iF Design Award

AQForm, polska marka oświetleniowa została doceniona za swoją tegoroczną nowość. Kolekcja Triba nagrodzona iF Design Award zadebiutowała w marcu na targach Light+Building we Frankfurcie.

2
AQForm - wnętrze restauracji, nad stolikiem wisi lampa z oprawą w kolorze ceglanym i żarówką

Kolekcja Triba AQForm otrzymała jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie designu na świecie. Konkurs organizowany jest każdego roku przez iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze. iF Design Award wyróżniane są projekty produktów i projekty architektoniczne.

Firma AQForm w 2020 r. została uhonorowana tą nagrodą w kategorii Interior Architecture za swój showroom, a w 2016 r. za oprawę Oledrian.

Nagrodzona w tym roku oprawa Triba jest nowością w ofercie AQForm, po raz pierwszy została pokazana na początku marca na targach Light+Building we Frankfurcie.

Oprawy z kolekcji Triba wyróżnia nie tylko interesujący kształt. W dekoracyjnej formie zamknięto nowoczesną technologię. Dzięki hybrydowemu układowi optycznemu i powiększonemu kątowi ochrony oprawa oferuje komfort wizualny, zapewniając jednocześnie wyjątkową wydajność, bez kompromisów jeśli chodzi o jakość światła.

Dzięki dużemu zakresowi mocy, dwóm średnicom, kilku długościom i opcjom montażu do wyboru Triba może być zastosowana w różnego typu wnętrzach.

AQForm - lampa wisi nad szafką nocną, na której stoi wazon z kwiatami, obok łóżko

 

Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymania nagrody iF Design Award dla naszej kolekcji Triba. To ogromne uznanie dla naszej pracy i zaangażowania w projektowanie innowacyjnych oraz estetycznych produktów. Ta nagroda stanowi potwierdzenie naszej ciągłej pasji do doskonałości w designie oraz naszego zaangażowania w tworzenie produktów, które nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale także inspirują i podnoszą jakość życia użytkowników stwierdziła Barbara Olesiak-Kasparek, marketing manager AQForm.

AQForm - sypialnia z wieloma źródłami światła

AQForm w duchu zrównoważonego rozwoju

Jury iF Design Award oceniało nie tylko pomysł, formę, funkcję, ale też zróżnicowanie kolekcji oraz jej wpływ na odbiorców i środowisko naturalne. W składzie sędziowskim było dwóch ekspertów do spraw zrównoważonego rozwoju, którzy zwracali uwagę głównie na tę właśnie cechę produktów.

Tegoroczna edycja konkursu, który organizowanych jest od 1953 r., była rekordowa. 132 międzynarodowych ekspertów w dziedzinie projektowania oceniło 10 800 zgłoszeń z 72 krajów.

Ilustracje: serwis prasowy AQForm