top
Wydarzenia:

Mieszkanie do cieszenia się życiem w mieście

– Po intensywnym dniu witają nas kojące odcienie, łagodne kształty i przytulność domu. Wiele aktywnych kobiet doskonale zrozumie tę potrzebę – tłumaczy Monika Bronikowska, współwłaścicielka warszawskiej pracowni Hola Design, w której powstał projekt wnętrz.

2
Hola Design - kobieta siedzi na oparciu kanapy w pastelowym wnętrzu

Harmonia jasnych barw to motyw przewodni wnętrz warszawskiego mieszkania na Bemowie, stworzonego przez pracownię Hola Design. Przyjazne kolory od wejścia działają kojąco, otulając miękkością i delikatnością. Złote detale wprowadzają nutę kobiecości.

Zlokalizowane w sąsiedztwie parku mieszkanie miało stać się azylem dla kobiet prowadzących dynamiczne życie w tempie stolicy. – Po intensywnym dniu witają nas kojące odcienie, łagodne kształty i przytulność domu. Wiele aktywnych kobiet doskonale zrozumie tę potrzebę – tłumaczy Monika Bronikowska, współwłaścicielka warszawskiej pracowni Hola Design. We wnętrzach 120-metrowego apartamentu pierwiastek delikatności i kobiecości jest wszechobecny.

Hola Design - jasna kuchnia z czarnym stołem i niebieskimi krzesłami

Hola Design - kącik wypoczynkowy w salonie

Kolory przytulności

Królują tu pudrowy róż, pastele i ecru – kolory idealne dla znudzonych bielą. Nie tylko rozświetlają wnętrze, czyniąc je bardziej przestronnym i przytulnym, ale stanowią też neutralne tło, na którym ozdobne akcenty we wnętrzu są jeszcze lepiej widoczne. W łagodną kolorystykę wpisują się formy i tekstury: tapicerowane meble, przyjemne w dotyku tekstylia i zaokrąglone kształty zabudowy. Ściany i sufity zdobi delikatna sztukateria, tapety z wkomponowanymi złotymi listwami podkreślają luksusowy charakter apartamentu. Wśród harmonijnie skomponowanych jasnych barw na pierwszy plan wychodzi czarny okrągły stół ustawiony w centralnym miejscu strefy dziennej. To wyjątkowe miejsce spotkań, celebrowania chwil z rodziną. Uwagę przyciągają też niebieskie miękkie krzesła, których barwa budzi przyjemne skojarzenia z morzem. Współgrając z wyposażeniem w neutralnych kolorach dodają ciepła i sprzyjają relaksowi.

Hola Design tworzy miejsca przyjazne

Mieszkanie wykończono z dbałością o detal. Meble wykonane zostały według indywidualnego projektu Hola Design. Lakierowane fronty kuchenne, prezentują się elegancko i wyglądają na bardzo trwałe. Podobnie drewniana podłoga ze szczotkowanego dębu oraz naturalny kamień na ścianach i blatach. – Dla mieszkanek priorytetem była nie tylko estetyka, ale również funkcjonalność domowego zacisza – zaznaczają architekci z Hola Design. Otwarta strefa dzienna, połączona z kuchnią stanowi serce apartamentu, będąc przyjaznym i wygodnym miejscem do życia. Garderoba z ukrytą pralnią to nie tylko efektywne wykorzystanie przestrzeni, ale także wygodna przestrzeń do przechowywania.

Ściana telewizyjna harmonijnie komponuje się z resztą wystroju, a jej tapicerowane wykończenie dodatkowo tłumi dźwięki, zapewniając idealne warunki do wypoczynku. To doskonały przykład tego, jak dbałość o detale wpływa na komfort użytkowania mieszkania.

Zaaranżowana w ciepłych barwach łazienka nie zakłóca kolorystycznej dyscypliny we wnętrzach. Jasne płytki urozmaica naturalny rysunek marmuru, a złote detale armatury dodają subtelnego blasku.

Hola Design - sypialnia z tapicerowanym zagłówkiem

Hola Design - fragment łóżka, a za nim szafa-garderoba

Mieszkanie stworzone przez Hola Design, łączy w sobie najwyższy standard wykonania z funkcjonalnością. To zarazem pełne wnętrzarskich subtelności miłe miejsce do spędzania czasu w mieście.

Zdjęcia: Yassen Hristov / serwis prasowy Hola Design