top
Wydarzenia:

Franke Home Solutions: młodzi ludzie polubili gotowanie w domu

Trwa kampania reklamowa Franke Home Solutions „Twój dom jest Twoją sceną” będąca wyrazem zmian, które zaszły w marce po rebrandingu. Z Franke Home Solutions użytkownicy sprzętów kuchennych cieszą się gotowaniem we własnym domu w gronie najbliższych.

2
Franke Home Solutions - dwie młode kobiety przygotowują coś razem w kuchni

Kampania Franke Home Solutions „Twój dom jest Twoją sceną”, realizowana na wielu europejskich rynkach w formie spotu emitowanego w kanałach cyfrowych, podkreśla zalety gotowania w domu, w którym każde przygotowanie posiłku może być ekscytującym przeżyciem. Spot zabiera widzów w świat młodych ludzi, entuzjastów doskonałej kuchni. Kuchnia to scena, na której głównymi aktorami są gotujący zadowoleni z kulinarnych efektów. Kampania Franke Home Solutions koncentruje się na najnowszych i najnowocześniejszych urządzeniach kuchennych z kategorii premium, z którymi praca w kuchni to ekscytująca przygoda. Są to: piekarniki, płyta indukcyjna i ekspres do zabudowy z linii Mythos. Na ekranie widzimy również Box Center, czyli zlewozmywak z przybornikiem na akcesoria, subtelną baterię Icono wyjątkowym kształcie oraz okap T-Shelf, który pojawi się w ofercie na początku roku. Sprzęty o atrakcyjnym, designerskim charakterze są bardzo pomocne podczas codziennego gotowania.

Franke Home Solutions. Główne zdjęcie kampanii z urządzeniami kuchennymi Franke oświetlonymi czterema reflektorami.

Franke Home Solutions. Zlewozmywak z baterią zamontowany na wyspie kuchennej. Na obrzeżach zlewu, oświetlonego reflektorem, stoją talerze.

Franke Home Solutions. Płyta grzewcza, nad którą wisi okap kuchenny. Na płycie stoi garnek.

Franke Home Solutions. Bateria kuchenna, na którą pada snop światła z reflektora.

Franke Home Solutions. Piekarnik z otwartymi drzwiami. Pada na niego snop światła z reflektora.

Twój dom jest Twoją sceną

Spot, w atrakcyjny wizualnie sposób, pokazuje, jak zaawansowane technologicznie urządzenia marki Franke wspólnie tworzą uzupełniający się system kuchenny. Kampania „Twój dom jest Twoją sceną” odzwierciedla zmianę, jaka w ostatnich latach nastąpiła w naszych domach. Wyraża filozofię marki, dla której każda zmiana jest szansą na wprowadzenie innowacji i uwolnienie kreatywności. – Powrót do gotowania w domu unaocznił nam znaczenie kuchni. Przyjęła ona rolę prawdziwego centrum dowodzenia, w którym przeżywamy wspólne chwile z najbliższymi. Tutaj też dzielimy się z nimi wszystkimi emocjami i w ten sposób wyrażamy siebie – komentuje Barbara Borra, prezes i dyrektor generalna Franke Home Solutions. – Kuchnia stała się sceną domowych, fascynujących „pokazów gotowania”, a Franke Home Solutions jako innowator w branży AGD wychodzi temu naprzeciw. Chcemy zaoferować naszym klientom rozwiązania pomagające na co dzień cieszyć się prozaicznym z pozoru przygotowywaniem posiłków – stwierdza przedstawicielka Franke.

Barbara Borra, prezes i dyrektor generalna Franke Home Solutions, portret. Kobieta stoi oparta o wyspę kuchenną.
Barbara Borra, prezes i dyrektor generalna Franke Home Solutions, fot. serwis prasowy Franke Home Solutions

Franke Home Solutions

Dział Franke Home Solutions powstał w wyniku połączenia działów Franke Kitchen System i Faber Hoods & Cooking Systems. Od 2021 rok wykorzystuje on więc doświadczenie dwóch osobnych dotychczas marek, aby tworzyć i proponować klientom szeroką gamę sprzętów służących całościowemu wyposażeniu kuchni. Wśród nich znajdziemy: baterie kuchenne, zlewozmywaki, okapy, różnego typu płyty grzewcze, piekarniki, jak również akcesoria dodatkowe oraz systemy do zarządzania odpadami. Świadectwem designu wysokiej próby jest szereg nagród wzorniczych dla produktów marki, w tym tak prestiżowe jak Red Dot i iF Design.

Spot reklamowy można obejrzeć na naszej stronie oraz na YouTube.

 

Ilustracje: serwis prasowy Franke Home Solutions