top
Wydarzenia:

Architekci wnętrz na pikniku – projektanci zdobędą fortecę

Po trzyletniej przerwie powraca Piknik Architekta, wyjątkowe wydarzenie w branży architektury wnętrz. Architekci i projektanci spotkają się 13 września w Warszawie, by wspólnie szukać inspiracji, wziąć udział w warsztatach i nawiązać kontakty.

2
Piknik Architekta - zdjęcie grupowe wszystkich uczestników
Fot. Grzegorz Ciepiel / serwis prasowy Pikniku Architekta

Piknik Architekta, organizowany przez Izę Gemzałę, właścicielkę pracowni Prosty Plan i założycielkę ArchitektPRO.pl, portalu wsparcia i rozwoju dla architektów i projektantów wnętrz, odbędzie się po raz drugi. Pierwszy miał miejsce w 2019 r. i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Budowanie społeczności

– Nie mam wątpliwości, że to, co mi przynosi największą radość, to możliwość przebywania z osobami, którym się chce dawać coś więcej od siebie i angażować w rozwój zawodu architekta wnętrz. I to właśnie dla tych osób, w podziękowaniu za ich twórczy udział w budowaniu naszej społeczności, powstała idea Pikniku Architekta – wyjaśnia pomysłodawczyni, Iza Gemzała. Tegoroczny piknik odbędzie się 13 września (start o godzinie 13) w Fortecy Kręglickich przy ul. Zakroczymskiej 12 w Warszawie – w zabytkowej ceglanej budowli, z przepięknym dziedzińcem, na którym na co dzień organizowane są wystawne przyjęcia, bankiety i konferencje uświetnione wykwintną kuchnią, z której słynie rodzina Kręglickich. Uczestnikom pikniku gospodarze zaserwują wyśmienite potrawy i wybrane specjalnie na tę okazję wino.

Piknik Architekta – inspirujący dialog

Spotkania i rozmowy „offline” umożliwią architektom i projektantom wymianę idei, poznanie osób, z którymi dotychczas wymieniali się doświadczeniami i pomysłami online, na facebookowej grupie „ArchitektPRO – Zaprojektuj swój sukces”. Piknik Architekta to też szansa na zyskanie wartościowych kontaktów, okazja do podzielenia się wiedzą, wspólnego rozwiązywania problemów oraz wymiany spostrzeżeń na temat zawodu architekta i projektanta wnętrz. Wśród partnerów wydarzenia i prelegentów są przedstawiciele marek i firm znanych i cenionych wśród architektów, takich jak: hansgrohe, AQForm, Gira, Dunin, Miloo Home, domni.pl, PEKA i Instal Projekt. Designdoc jest jednym z patronów medialnych wydarzenia. Zapisy trwają do 4 września. Więcej informacji na stronie Pikniku Architekta.

 

Zdjęcia: Grzegorz Ciepiel / serwis prasowy Pikniku Architekta