top
Wydarzenia:

Cztery architektki, wiele oryginalnych koncepcji. Bezpłatnie w Domotece

One wiedzą jak zaprojektować sypialnię i łazienkę. Z architektkami Elizą Kamińską, Idą Szewc, Martyną Banaszczuk i Eweliną Białobrzewską można spotkać się 19 sierpnia. Bezpłatne konsultacje w Domotece trwać będą przez cały dzień.

3
Bezpłatne konsultacje w Domotece. Łazienka połączona z sypialnią, urządzone nowocześnie.
Proj. Eliza Kamińska

Bezpłatne konsultacje w Domotece już dziś. Domoteka zaprasza wszystkich zainteresowanych projektem łazienki i sypialni oraz miłośników dobrego designu na wyjątkowe spotkanie z czterema architektkami, które udzielą każdemu bezpłatnej porady projektowej.

Sypialnia wraz z łazienką to miejsca wyjątkowe i powiązane ze sobą. To właśnie te dwa pomieszczenia tworzą razem domową strefę relaksu. Według badań sen zajmuje nam jedną trzecią życia, co czyni sypialnię pomieszczeniem, w którym przebywamy najwięcej, nawet w błogim stanie nieświadomości. Przestrzeń, w której śnimy, ma duży wpływ na regenerację i odpoczynek, a co za tym idzie nasze codzienne funkcjonowanie. Pokój sypialny to także przestrzeń przechowywania, a czasami nawet i pracy, dlatego architektka Eliza Kamińska, prowadząca pracownię Pelikam, podkreśla – Sypialnia dobrze zaprojektowana to taka, w której miejsca inne niż strefa snu i wypoczynku nie przytłaczają jej, a przede wszystkim nas. Po skończonym intensywnym dniu w pracy każdy potrzebuje wyciszenia i spędzenia czasu z samym sobą. Pomieszczeniem, w którym można oddać się relaksacyjnym rytuałom, jest łazienka. Przestrzeń ta powinna izolować nas od hałasu, negatywnych bodźców i otoczenia, pozwalać skupić się na chwili obecnej, z głową wolną od natłoku myśli i obowiązków.

Bezpłatne konsultacje w Domotece

Dobrze zaprojektowana domowa strefa odpoczynku to klucz to dobrego samopoczucia, produktywności i pozytywnych relacji z bliskimi. Stworzenie takiej przestrzeni nie jest jednak łatwe i często okazuje się nie lada wyzwaniem, dlatego Domoteka wychodząc naprzeciw potrzebom klientów organizuje bezpłatne konsultacje z doświadczonymi architektkami, podczas których będzie można skorzystać z profesjonalnych porad projektowych i zakupowych. Już 19 sierpnia w godzinach 11:00 – 19:00 cztery projektantki odpowiedzą na pytania wszystkich zainteresowanych zaprojektowaniem sypialni i łazienki.

Do udziału w wydarzeniu zostały zaproszone architektki wnętrz na co dzień współpracujące z Domoteką. Ida Szewc, właścicielka pracowni Fabryka Nastroju, od prawie 14 lat dobrze nastraja wnętrza swoich klientów. Projektuje, nadzoruje i urządza pod klucz, dbając o każdy etap projektu. Martyna Banaszczuk jest założycielką działającej od ponad 17 lat pracowni B-design oraz Martyna Banaszczuk Architekt Wnętrz. Zdobyła prestiżową nagrodę w konkursie European Property Awards. Eliza Kamińska od 2008 roku prowadzi pracownię PELIKAM zajmującą się wnętrzami prywatnymi i komercyjnymi. Ma na swoim koncie dziesiątki zrealizowanych projektów. Ewelina Białobrzewska to dyplomowana architekt wnętrz która z wielką satysfakcją i uśmiechem prowadzi pracownię ,,4 kąty a stół 5”. Zaprojektowała wiele wnętrz publicznych i prywatnych w całej Polsce.

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka skupia ponad 50 salonów w całej Polsce, oferujących niepowtarzalne i luksusowe meble oraz akcesoria dla domu. Domoteka to nie tylko sklep, to miejsce spotkań architektów, projektantów i pasjonatów dobrego designu. Była przestrzenią dla wyjątkowych wydarzeń takich jak Domodesign. Weekend aranżacji wnętrz, warsztatów i konsultacji prowadzonych przez doświadczonych ekspertów z branży, oraz cyklu spotkań ze znanymi designerami i projektantami Design Star for Domoteka.

Konsultacje odbędą się w dwóch miejscach na terenie Domoteki: w Sali numer 2 na pierwszym piętrze oraz na parterze w Domospace – wyjątkowej, coworkingowej przestrzeni. Do wybranej architektki wnętrz można zapisać się, pisząc na adres: domodesign@domoteka.pl.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka, ul. Malborska 41, Warszawa.

 Po więcej informacji zapraszamy na: https://domoteka.pl/blog/bezplatne-konsultacje-z-architektami-w-domotece-n411

Ilustr. serwis prasowy Domoteki